DZIEŃ 1 – Półkolonie lato 2018

Integracja, zapoznanie i dobra zabawa !  Taki był temat przewodni dzisiejszego dnia!

Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy na basenie porannym pływaniem. Na początku podeszliśmy do krótkiego sprawdzianu, a następnie podzieliliśmy się na odpowiednie grupy. Następnie ćwiczyliśmy techniki pływania na brzuchu i na plecach. Po pływaniu i nauce nadszedł czas na wodną zabawę! Kolorowe materace, skoki do wody, wyścigi morskich koni, nurkowanie i tory przeszkód. Działo się!

Po zajęciach basenowych, które trwały 1,5 godziny, nadszedł czas na zasłużone drugie śniadanie i chwilowy odpoczynek. Następnie wróciliśmy do szkoły IPSchool przy ul. Drukarskiej, aby na sali gimnastycznej zagrać w grę zespołową Unihokej (tutaj znajdziesz trochę więcej o tej dyscyplinie: http://hydracentrum.pl/of…/polkolonie-wroclaw-2018/unihokej/ ). Po grze, poszliśmy na pyszny obiad do szkolnej kawiarni.

Chwila przerwy i odpoczynku, podczas którego uruchomiliśmy wyobraźnie i kreatywność tworząc maszyny przyszłości z klocków konstrukcyjnych. Po zbudowaniu maszyn wyruszyliśmy na świeże powietrze, aby zagrać w grę terenową „stonoga”.

Nie było łatwo, trzeba było się dowiedzieć ile lat ma pan Bartek, jaki kolor oczu ma pani Ola, ile osób ma imię na literę A. Dobrze się bawiliśmy i jednocześnie coraz lepiej się poznawaliśmy  Dzień był wymagający, pełny sportu, ruchu i dobrej zabawy. Jutro widzimy się ponownie!! 😊💪