Nasza kadra


Hanna Siemianowska

Pomysłodawczyni i założycielka Centrum Pływania Hydra. Od najmłodszych lat uwielbia wodę, a swoją pasję do nauczania odkryła na studiach.

Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jako instruktor pływania pracuje z dziećmi jak i osobami dorosłymi już od wielu lat. W tym czasie na podstawie uzyskanej wiedzy, doświadczeń i własnej kreatywności stworzyła swój autorski system nauczania.

Nie boi się wyzwań i dumnie może stwierdzić, że każdy kto przyszedł się do niej uczyć pływać osiągnął swój cel, bo nieważne kim jesteś i ile masz lat zawsze możesz nauczyć się pływać.

Oprócz pływania interesuje się psychologią, coachingiem, rozwojem osobistym i zdrowym odżywianiem.

Posiada uprawnienia instruktora pływania, ratownika wodnego, kierownika obozów dla dzieci, instruktora aqua aerobiku, nurka AOWD PADI.

Jest trenerem Total Immersion – bezwysiłkowej formy pływania oraz trenerem Rugby Tag– bezkontaktowej formy gry w Rugby dla dzieci.


Bartosz Siemianowski

Instruktor pływania z wieloletnim doświadczeniem. Dzieci uwielbiają z nim zajęcia, ponieważ lekcję są dla nich wyzwaniem, ale poprzez osiąganie postawionych celów dają dużo radości i satysfakcji.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz czynny nauczyciel wychowania fizycznego w szkole. Ukończył również pierwszy stopień studiów na Politechnice Wrocławskiej na kierunku Chemia.

Posiada uprawnienia instruktora pływania, ratownika wodnego, opiekuna na obozach dla dzieci, instruktora Nordic Walking. Jest trenerem Rugby Tag – bezkontaktowej formy gry w Rugby dla dzieci. Jest również sędzią pływania pierwszej klasy.

Założyciel firmy Progress-Camp, organizującej obozy sportowo-rekreacyjne, współpracującej z Centrum Pływania Hydra.

Od najmłodszych lat trenował pływanie, wielokrotnie będąc finalistą Mistrzostw Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików. Dziś trening pływacki traktuje jako hobby, osiągając sukcesy w pływaniu długodystansowym na wodach otwartych w kategoriach mastersów.

W wolnych chwilach oprócz pływania uwielbia jazdę na rowerze. W pełni oddany fan kolarstwa i najlepszych polskich kolarzy.


Agata Włodarczyk

 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu o specjalności techniki relaksacyjne.

Posiada uprawnienia instruktora pływania oraz ratownika wodnego.

Jest również wychowawcą wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Agata to wulkan pozytywnej energii, którą potrafi zarazić dosłownie każdego. Nauka pływania z nią to mnóstwo uśmiechu i radości! 🙂

 

 


Katarzyna Maciejewska

 

Absolwentka kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego.

Posiada uprawnienia instruktora pływania oraz ratownika wodnego.

Od najmłodszych lat trenowała pływanie. Medalistka Mistrzostw w ratownictwie wodnym. Jej marzeniem od zawsze było zarażanie innych pasją do wody.

Aktualnie specjalizuje się w fizjoterapii w wodzie. 

Do każdego podchodzi indywidualnie i sumiennie.