O nas

Jesteśmy szkołą pływania, która działa na wrocławskich basenach od 2016 roku. Naszym głównym celem jest zarazić pasją do pływania, ponieważ uważamy, że pływanie może być fajne i przyjemne dla KAŻDEGO.

Wspólnie ze swoimi kursantami, czy to małymi, czy też dużymi, przełamujemy lęki przed wodą, uczymy się poruszać w wodzie i wspólnie odkrywamy, że woda jest przyjazna i korzystna dla naszego zdrowia.

W swojej ofercie mamy zarówno naukę pływania dla dzieci i niemowląt jak i naukę pływania dla dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia prowadzimy w formie małych grup do 6 osób jak i w formie indywidualnej. Zajęcia mogą odbywać się również w języku angielskim.

Organizujemy również nasze autorskie prozdrowotne zajęcia Aqua-Wigor, czyli aqua fitness skierowany do osób z problemami zdrowotnymi. W ofercie mamy również pływanie zdrowotne i korekcyjne, a także Aquafizjoterapię.

Dla dzieci w ferie oraz w wakacje organizujemy przy współpracy z firmą Progress-Camp obozy sportowe oraz półkolonie w mieście.

Uwielbiamy to co robimy, ponieważ uważamy że sport, a zwłaszcza pływanie, to bardzo ważny element zdrowego, bezpiecznego i szczęśliwego życia.